פז"מ טבריאני – הרצים שרצו את מרתון טבריה לפחות 10 פעמים

קבלו את המרתוניסטים שרצו ביחד מאות מרתונים ובחרו בטבריה לפחות 10 פעמים. למה הם בחרו בטבריה ומה המסר שהם רוצים להעביר לכם? 

אודי בן יעקב

קבלו את אודי בן יעקב, מרתוניסט שמתכנן לרוץ השנה את הטריפל הידוע בכינויו "השילוש הקדוש" ה 8 במספר תוך ה- 10 שהציב לעצמו כיעד (טריפל טבריה-תל אביב-ירושלים) טבריה זה כבר חלק מה DNA שלו והמנטרה שלו לחיים : כל אחד שבריא יכול ואף פעם לא מאוחר מדי" אבל באותה נשימה- לא בכל מחיר!

אברהם חרמון

אברהם חרמון, עולה מארה"ב שהתיישב בשומרון, נשוי+7, עורך פטנטים, מבשל בירה, סופר סת"ם ורוכב חד אופן למרחקים ועם כל זה- גם הספיק לרוץ מעל 20 מרתונים.. המרתון הראשון שלו היה בטבריה ומאז הוא מכור. אהב את המסלול היפה ומתרגש לרוץ אותו בכל פעם מחדש. המנטרה שלו לחיים: "אין דבר העומד בפני הרצון"

אביגדור בוק

קבלו את אביגדור בוק, נשוי+3 העובד כמנהל הדרכה בחברת הייטק. היעד המרכזי שלו זה לרוץ ולהנות ותוך כדי להפיק את המקסימום מיכולתו במיוחד ביעד הקרב ובא: מירוץ Comrades שיתקיים ביוני בדרום אפריקה. טבריה הוא המרתון הרשמי של ישראל והוא מהיר ומאפשר לתת את המיטב. המנטרה שלו לחיים:" הכל בראש".

רפאל גרטי

רפאל גרטי התחיל לרוץ בטבריה ב-2008, עוד כשמרתון טבריה היה המרתון היחיד בישראל. אז- הוא לא היה בטוח שיסיים אותו , אולם שנה לאחר מכן הגיע בנסיון לשפר את התוצאה ומאז-הוא כל שנה על המסלול. מקווה לפגוש את רכאד פלאח, שהתחיל לרוץ גם הוא ב 2008 והעיקר להמשיך לרוץ גם בשנים הבאות. המנטרה שלו לחיים: I'll rest when I'm dead

רכאד פלאח

קבלו את רכאד פלאח נשוי+5 מכפר סמיע ובעל מפעל מסגרות. עד גיל 40 שיחק כדורגל בליגה הארצית ובגיל 42 החל לרוץ מרתונים. המרתון הראשון שלו התקיים ב 2008 בטבריה ומאז הוא שם כל שנה כי זהו לדעתו המרתון האיכותי ביותר בארץ. עד היום הספיק לרוץ יותר מ 40 מרתונים ו 14 מירוצי אולטרה-מרתון בארץ ובחו"ל. היעד הבא שלו לאחר טבריה הוא אולטרה-מרתון לאברדו באיטלחה למרלק של 122 ק"מ המנטרה שלו לחיים: " מלמעלה רואים את העולם יותר יפה, כי העולם לא שטוח"

אבי סוויסה

מאמן ריצה וטריאתלון, אולטרה-מרתוניסט ואיש ברזל, מייסד ובעלים של מועדון הריצה RUN4FUN במודיעין. היעד שלו להמשיך ולגרום לאנשים לפרוץ את גבולותיהם ולהגשים חלומות בעולם הריצה והטריאתלון. מרתון טבריה היווה עבורו מסורת רבת שנים, מסלול מהנה ונח שמפתיע בכל פעם עם מזג אויר אחר! המנטרה שלו לחיים: "כל אחד יכול!"

משה פז

השנה הציב לעצמו להשלים (שוב) את ה"שילוש הקדוש" (טבריה- תל אביב –ירושלים) ובסוף מאי השנה מתכנן לרוץ את המרתון ה- 50 שלו ב Mon San Michel המנטרה האישית שלו "לרוץ כל עוד אני יכול"

יאיר ישראל

עומד לרוץ את מרתון טבריה בפעם ה 22! ב 1989 , לפני 28 שנים, רץ בטבריה את המרתון הראשון שלו וב 1990 השיג את תוצאת המרתון הטובה ביותר שלו. מרתון טבריה עבור יאיר זו מסורת ומסורת לא שוברים ומתכנן להמשיך להשתתף בטבריה כל עוד הוא מסוגל לרוץ מרתון. לחיי 28 השנים הבאות!

ולרי גרינשפון

רץ כבר 26 פעמים את המרתון בטבריה ועומד לרוץ אותו בפעם ה 27! ( מתוך 67 מרתונים בסך הכל..) ב -1990,אחרי שעלה לישראל, חגג ולרי את אחד הרגעים המאושרים בחייו בקו הסיום של המרתון בטבריה . מאז ובכל שנה, הוא שם! היעד שלו הוא לרוץ ולהזדקן במקביל.. המנטרה שלו לחיים: "חלומות מתגשמים"

יורם ולד

יליד 1957 שחגג יומולדת 60 ב 60 ק"מ ריצה.. הוא רץ לראשונה בטבריה בשנת 1977 ושוב שנה לאחר מכן. לאחר הפסקה של 30 שנה בעקבות מות אביו. הוא חזר למרתון טבריה ב 2009 ומאז משתתף בו של שנה. הבחירה שלו במרתון טבריה היא בשל האוירה המיוחדת, המסלול הקסום והתחושה רצים בארץ אבל מרגישים בחו"ל בזכות האורחים האיכותיים שמגיעים מידי שנה. תוכלו למצוא אותו על המסלול בזכות סימן ההיכר שלו- כיפה סרוגה לבנה שתמיד על ראשו בכל מזג אויר.. המנטרה שלו לחיים: "מי שלא יודע לרוץ לאט, לא יודע לרוץ מהר"

מנחם גוטמן

חקלאי וחבר בקיבוץ עלומים בנגב המערבי (עוטף עזה) בן 71. מכור לריצה מעל 24 שנים. עד היום השתתף במירוצים רבים מ 10 ק"מ ועד למרתון. הוא רץ 16 מרתונים, כולם בטבריה ואין כמו טבריה לדעתו לרוץ את המרתון השנתי שלו. הוא שואף להמשיך ולרוץ בקצב התואם את גילו באופן שוטף ומבלי להפצע. המנטרה שלו בחיים: יש להציב מטרות ולא לוותר גם כשקשה".

שוש בלייכמן

עומדת לרוץ את המרתון בטבריה בפעם ה 26 (מתוך 40 מרתונים סך הכל..) שוש נולדה ברומניה בכפר שבו נסעו עגלות עם סוסים וזוכרת את עצמה כמי שכל חייה מגיעה ממקום למקום רגלית.. היא עלתה לארץ בגיל 16, שרתה בצבא, עבדה בתחום הכספים במשרד ממשלתי וכחלק מ"משבר גיל ה 40" סיימה לימודים כמדריכת כושר בוינגייט. מאז ועד היום היא עובדת בחדר כושר פרטי. היעד אחרי טבריה הוא תל אביב וירושלים (היא פשוט חוסכת אימונים ;)) וכמובן טבריה שוב בשנה הבאה. למה טבריה? אין שאלה מבחינתה. טבריה תמיד היה ויהיה היעד והדובדבן שבקצפת וכמו שנהוג לומר בסדר פסח "בשנה הבאה בירושלים" היא נוהגת לומר "בשנה הבאה בטבריה" המנטרה שלה לחיים: "אני אף פעם לא הצטערתי על משהו שעשיתי אבל הרבה פעמים הצטערתי על מה שלא עשיתי"

מוטי הררי

הכירו את מוטי, רץ למרחקים ארוכים כבר 38 שנים וטריאתלון מזה 31 שנים. עומד לרוץ את מרתון טבריה בפעם ה 19 (מתוך 41 סך הכל..) היעד שלו לסיים 50 מרתונים בתוך 5 שנים ובטווח הארוך מקווה להמשיך לרוץ עד גיל 80 (כיום הוא בן 67). כמו כן הוא מקווה להמשיך להנחיל לבניו ונכדיו את האהבה לספורט. למה טבריה? מירוץ ותיק, נופים יפים, מסלול מישורי, מזג אויר קריר וארגון מצויין. המסר שלו לרצי המרתון החובבים והצעירים: תמיד לסיים מרתון בתחושה שיכולתם לסיים 5 דקות מוקדם יותר.

עופר הופמן

קבלו את עופר הופמן. מודה שהוא מכור לספורט! בהיותו צעיר היה שחיין ולפני כ 15 שנים עבר לריצות ניווט וריצות למרחקים ארוכים. בשיגרה הוא רץ ושוחה בעמק האוש"ר. ביומיום הוא מפתע מערכות אלקטרוניות לתקשורת קווית במכונות, מטוסים ולווינים. כל שנה הוא רץ מרתון אחד. רק בטבריה! המנטרה שלו לחיים " מה שאני עושה מתוך הנאה- יוצא הכי טוב"

שיווק באינטרנט - Wisy / בניית אתרים בוורדפרס – x-Press